SIGURNO U PROMETU

I ove godine u našoj školi je održano natjecanje „Sigurno u prometu“ koje organizira HAK zajedno s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i športa te Agencijom za odgoj i obrazovanje.

Praktični dio natjecanja (upravljanje biciklom prema točno utvrđenom sadržaju) održan je u ponedjeljak 13.03.2017., dok je teoretski dio (provjera znanja o prometnim propisima i sigurnosnim pravilima) održan u petak 17.03.2017. godine.

Na natjecanju je sudjelovalo 11 učenica i učenika u dobi od 10 do 12 godina:

Paula Mateljak

Ivana Mateljak

Marija Kužić

Petra Musulin

Milenko Barbir

Luka Radić

Antonio Gnječ

Mate Jerković

Josip Marević

Ante Šunjić

Rade Kušurin

Na daljnje (županijsko) natjecanje idu dvije najuspješnije djevojčice i dva najuspješnija dječaka. Iako su se svi učenici odlično snašli, najuspješniji su ipak bili Rade Kušurin i Josip Marević, te Paula Mateljak i Petra Musulin. Želimo im što bolji uspjeh na daljnjem natjecanju, a kako je sve to izgledalo na školskoj razini možete pogledati u fotogaleriji.

objavio: Ivan Grbavac   datum: 21. 3. 2017.