PRIJEM PRVAŠIĆA

DOBRODOŠLI PRVAŠIĆI

Danas, ponedjeljak, 4. rujna 2023. godine počela je nova školska godina.

Prvi školski dan poseban je za svakog učenika, ali za one koji prvi put sjedaju u školske klupe, to je dan koji se pamti cijeli život. Jutros su prvašići u školu stigli u pratnji svojih  roditelja. Kako bi im ublažili početničku tremu i uzbuđenje, te pokazali da u školi zna biti i zabavno, a ne samo ozbiljno, naše prvašiće su dočekali učenici 4. razreda koji su im za dobrodošlicu pripremili prigodne recitacije.

Pozdravnu riječ prvašićima i njihovim roditeljima uputila je ravnateljica Danijela Gluščević Zubčić i poželjela uspješnu novu školsku godinu.

Nakon toga su učenici i njihovi roditelji ostali sa svojom učiteljicom Zlatom Marević gdje su se svi redom upoznali i predstavili: Ivano, Tea, Mihael, Ivan, Hana, Maris, Gabriela, Marija i Jakov, nova su imena koja krase našu školu.

Kao i svim učenicima naše škole, želimo im uspješno školovanje.

objavio: Administrator   datum: 4. 9. 2023.