UPISI DJECE U PRVI RAZRED

RASPORED UTVRĐIVANJA PSIHOFIZIČKOG STANJA DJECE RADI UPISA U PRVI RAZRED ŠKOLSKE GODINE 2024./2025. U OŠ FRA ANTE GNJEČA, STAŠEVICA

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred školske godine 2024./2025.
u Osnovnoj školi fra Ante Gnječa, Staševica, odvijat će se u prostorijama Škole 18.04.2024.g. (četvrtak) prema sljedećem rasporedu:

18. 04. 2024. s početkom u 8:30 sati od početnog slova prezimena djeteta „A“ do „K“.
18. 04. 2024. s početkom u 9:00 sati od početnog slova prezimena djeteta „L“ do „Ž“.

Molimo roditelje neka ponesu važnu medicinsku dokumentaciju od djetetovog rođenja do dana pregleda. (npr. otpusna pisma bolničkih liječenja ili ako se dijete dulje prati od strane nekog specijaliste, pismene podatke o kroničnim bolestima, nalaze vida ili sluha, psihologa, logopeda..., ukoliko je dijete obrađivano).
Stručna služba

objavio: Danijela Gluščević Zubčić   datum: 8. 4. 2024.