EKO AKCIJA UČENIKA, UČITELJA I MJEŠTANA

Dana 7. veljače 2016.g. učenici V. i VI. Razreda su zajedno s ravnateljem i nekoliko mještana sudjelovali u akciji uređenja okoliša oko mosta i rijeke Matice. Nas učenika je bilo 10 i to: Paula Fak, Stipe Kužić, Vlado Gnječ, Srećko Barbir, Nikol Šunjić, Kristijan Jovica, Lea i Tea Musulin, Josip Kežić. Iako nas je bilo malo, ipak smo uspjeli dovršiti planirano. U blizini mjesta je bilo puno smeća koje su nemarni ljudi bacili i vjetar je raznosio u rijeku Maticu i okolo. Taj dio je vidljiv s glavne ceste i to su mogli vidjeti svi. To je odavno jako loša slika o nama kao stanovnicima Staševice. Stoga smo odlučili to promijeniti. Na kraju akcije smo zasladili sokovima i uštipcima za koje su zaslužne učiteljice Zlata i Marina. Dogovorili smo se da ćemo češće organizirati ovakve hvale vrijedne akcije. Fotogaleriju možete pogledati u izborniku s lijeve strane pod naslovom "Eko akcija učenika, učitelja i mještana".

Paula Fak

objavio: Ivan Grbavac   datum: 11. 2. 2016.