OBAVIJEST o projektu zaklade Kajo Dadić

Zaklada „Kajo Dadić“ 15.09.2015. izdala natječaj za dodjelu sredstava u sklopu  građanske akcije „Naš doprinos  zajednici“. Naša škola se javila na natječaj s građanskom akcijom pod nazivom „ Još ljepši izgled naše škole“ za koju smo i dobili sredstva. Namjera nam je posaditi biljke u školski vrt oko igrališta na mjesto gdje su prije bili čempresi. Ovim putem obavještavamo roditelje i mještane o akciji koja će se provesti u svibnju. Bili bismo zahvalni  svim mještanima koji bi se dobrovoljno javili za pomoć  pri realizaciji akcije . Datum početka sadnje biljaka bit će naknadno oglašen na oglasnoj ploči škole. Unaprijed se zahvaljujemo svima  koji žele pomoći da naša škola još ljepše izgleda.

Voditeljica: Jelena Šutić

objavio: Ivan Grbavac   datum: 18. 5. 2016.