Danas smo zatvorili još jedno poglavlje ispunjeno znanjem, smijehom i zajedničkim uspomenama koje će ostati dio naše školske priče.
Poseban pozdrav upućujemo našim osmašima koji napuštaju školske klupe svoje osnovne škole i kreću u nove životne avanture. Dragi osmaši, neka vas na vašem daljnjem putu prate hrabrost, upornost i vjera u vlastite mogućnosti. Ponosni smo na sve što ste postigli i želimo vam mnogo uspjeha, sreće i lijepih trenutaka u srednjoškolskim danima koji su pred vama.
Čestitamo i našim četvrtašima koji završavaju jedno važno razdoblje svog školovanja i s veseljem kreću prema novim predmetima, učiteljima i izazovima. Želimo im da zadrže svoju znatiželju, vedrinu i ljubav prema učenju.
Hvala svim učiteljima, roditeljima i djelatnicima škole koji su svojim radom i predanošću svakodnevno stvarali poticajno i sigurno okruženje za rast i razvoj naših učenika.
Pred nama su ljetni praznici – vrijeme za odmor, igru, putovanja i stvaranje novih uspomena. Želimo vam mnogo sunčanih dana, bezbrižnih trenutaka i lijepih doživljaja.






